Pro vaše uživatelské pohodlí, využívají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookie.

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 390 Kč
skladem

KONTAKTY

Zdravi-krasa.cz
Benátská 5
Praha 2 - Nové Město
tel: +420 776 467 616
info@zdravi-krasa.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Zákaznický servis » Odborné školení
Odborné školení s certifikátem o úspěšném absolvování

= určeno profesionálům v kosmetických službách =

Tato školení vede přímo PaedDr. Eva Hynková, jsou zaměřena např. na kompletní profesionální zvládnutí obsluhy a využití depilačních přístrojů v kosmetických salonech a wellness centrech.

Lektorka Vám předá mnohaleté zkušenosti, tipy a triky, jak se správně a efektivně depilovat nebo epilovat. Probere s Vámi i samotnou péči o zákaznice při ošetření. Předá Vám své bohaté a mnohaleté zkušenosti s depilacemi v salonu, zároveň je majitelkou e-shopů depilujeme.cz, rio-beauty.cz, wellness-darky.cz a kosmetického salonu IMAGE STUDIO a proto má přehled o kvalitě a rozdílech vosků a samozřejmě i o dalších materiálech pro depilaci. Několik let také školí kosmetičky pro depilace jak voskem, tak cukrovou pastou. Viz. kurzy depilace.

Školení jsou nabízena zdarma při zakoupení jakéhokoliv depilačního/epilačního přístroje na našem e-shopu, označeného touto ikonkou:

 

Pokud jste si produkt ještě nezakoupili a váháte, jelikož si nejste jisti, zda Vám opravdu bude vyhovovat, je možné se s námi rovněž domluvit na tomto typu školení. V tomto případě Vám bude účtován poplatek 500 Kč/hod, který Vám v případě zakoupení produktu našem internetovém obchodě automaticky vrátíme.

 

Pro více informací o zaškolení kontaktujte lektorku:

PaedDr. Eva Hynková

info@depilujeme.cz

+420 777 147 809  / +420 776 467 616 recepce